SkyFol fólie na sklá

Srdečne Vás vítame na našej webovej stránke okenných fólií SkyFol! Vyše 20 ročná odborná prax a na Slovensku jediná distribučná a aplikačná sieť SkyFol ponúka s výnimočne širokou škálou produktov riešenie pre spríjemnenie cestovania a zvýšenie bezpečnosti pri rozbití autoskla.U nás nájdete aj tepelnoizolačné a bezpečnostné fólie najviac vyhovujúce pre Váš dom, či byt. Okamžitá dodávka tovaru prostredníctvom celoštátnej distribučnej siete, jedinečný systém školení partnerov, výhodné ceny, záruky výrobcu, jedinečná podpora a portfólio produktov od základných až po špičkové materiály - toto všetko Vám ponúka spoločnosť SkyFol ! Sme tou najlepšou voľbou vo Vašom regióne!

Zakladatelia Skyfolu sa zaoberajú s fóliami už od roku 1982. Vytvorili si vlastný sortiment fólií od popredných amerických výrobcov pre Skyfol. Patriť do siete partnerov spoločnosti SkyFol znamená viac, ako len montovať alebo predávať fólie!

Prednosti SkyFolu sú nasledovné:

 1. Odborné skúsenosti
  Všetci partneri SkyFolu sú pravidelne školení po teoretickej a praktickej stránke, ktorí na základe svojich vedomostí Vám vedia ponúknuť najoptimálnejšie riešenie. Poznáme sklenárske systémy a všetky vhodné riešenia pre ne. Veľký dôraz kladieme na systematické školenie partnerov. Namiesto sloganov za nás hovoria fakty.
 2. Podpora
  Našich partnerov podporujeme vo všetkých oblastiach, počnúc auditom energie, poskytnutím promočných a demonštračných materiálov cez meracie prístroje - môžu sa na nás spoľahnúť.
 3. Hodnovernosť a spoľahlivá kvalita
  Hodnovernosť kvality sa vzťahuje nielen na použitý materiál ale ja na odborne odvedenú prácu. Fólie od Skyfolu sú materiály od popredných amerických dodávateľov, vyrábané s vysokou náročnosťou na základe medzinárodne uznaných noriem z kvalitných základných materiálov. Pre zabezpečenie zaručenej kvality realizácie kontaktujte našich zmluvných partnerov.
 4. Široký sortiment
  Skyfol zabezpečil široký sortiment produktov vo všetkých segmentoch. Oproti najväčším odberateľom fólií z južných štátov USA, sa u nás používajú kvalitnejšie zasklievačské systémy kvôli nízkym teplotám v zimných mesiacoch, preto Skyfol vyberá svôj sortiment fólií na uspokojenie týchto požiadaviek.
 5. Inovácia
  Skyfol nie je zmluvne viazaný len na jedného výrobcu, preto Vám môžeme ponúknuť najkvalitnejšie fólie rôznych výrobcov, ako napr. neviditeľnú IR autofóliu, jedinečnú bezpečnostnú fóliu opatrenú vo viacerých vrstvách bezpečnostnou kovovou vrstvou, fólie s karbónovou vzorkou, neviditeľnú viacvrstvovú tepelno-izolačnú fóliu a široký výber klasických fólií.