Bezpečnostné okenné fólie

V prípade búrok, nehôd a iných faktorov vedúcich k rozbitiu skla spôsobujú črepiny najzávažnejšie škody. Bezpečnostné fólie SkyFol Vás ochránia pred zraneniami spôsobenými rozbitím skla. Bezpečnostné fólie chránia sklo pred rozbitím, vlámaním sa, vandalizmom, teroristickým útokom a účinkami prírodných katastrof. Aj kombinované tepelno-izolačné fólie zo série SkyFol ThermoProtect Vám taktiež ponúkajú podobné výhody.

Bezpečnosť

Bezpečnostné fólie SkyFol držia sklo pokope v prípade rozbitia, a tým zabránia rôznym zraneniam spôsobeným črepinami. Napríklad školy, verejne prístupné budovy a verejné priestranstvá sú vystavené väčšiemu riziku takýchto nehôd, na ktoré ponúkajú bezpečnostné fólie SkyFol riešenie.

Ochrana proti vlámaniu

SkyFol má riešenie aj na ochranu proti vlámaniu. V ponuke máme 50 až 300 mikrónov hrubé fólie, ktoré takmer znemožnia vlámanie cez sklo. Fólia Skyfol Security S8 dostala kvalifikáciu podľa normy EN356 stupeň P1A a fólia Skyfol Security S12 proti vlámaniu dostala kvalifikáciu y EN356 stupňa P1A.

Ochrana proti nazeraniu do interiéru a jedinečný vzhľad

Fólie SkyFol Decour Vás chránia pred zvedavými pohľadmi. Fólie zo série SkyFol Decour štýlovo zabránia priehľadnosi skiel napr. v kúpeľni, v sklade atď.

Ochrana pred žiarením UV

Všetky fólie od SkyFolu sú opatrené špeciálnou vrstvou na odrážanie žiarenia UV, aby Vás ochraňovali od škodlivých žiarení UV-A a UV-B, ktoré môžu spôsobiť rôzne kožné ochorenia a spôsobujú vyblednutie interiéru. Ak chcete ochrániť zdravie a zachovať farbu interiéru používajte fólie SkyFol!

Kombinované tepelno-izolačné bezpečnostné fólie

Vďaka špeciálnym kovovým vrstvám kombinované fólie SkyFol SSI, SNEU Vám poskytnú nielen ochranu proti črepinám z rozbitého skla, ale aj pred teplom.

Popredný americký výrobcovia fólií a záruka

V prípade bezpečnostných fólií ( nad 100 mikrónov ) je veľmi dôležité aby aj lepidlo použité na fólie bolo dostatočne silné a hrubé. Vo všeobecnosti môžeme povedať, že výrobcovia z ďalekého východu používajú tenšiu a slabšiu vrstvu lepidla a tým sa značne znižuje účinnosť bezpečnostného faktora fólií.
Fólie SkyFol Security sú vyrábané popredným americkým výrobcom. Po aplikácii takýchto fólií dostanete Osvedčenie, ktoré obsahuje aj záručné podmienky výrobcu aj aplikátora.

Kvalitná realizácia

Na základe Vašich požiadaviek Vám vypracujeme cenovú ponuku na vhodnú fóliu. Montážnik bez dostatočnej teoretickej a praktickej znalosti Vám môže ponúknuť nesprávne riešenie. Kvôli kvalitnej realizácii zvoľte profesionálov zo siete partnerov SkyFol! Spoľahnite sa na nás!